whole-profile

Maroš belongs-to:

февраля 20
Maroš Lovič обновил(а) документ, 20220220.png, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
декабря 16
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, ucet farnosti.png, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
декабря 11
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, qr kod ucet farnosti.png, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
ноября 27
Maroš Lovič добавил(а) новую запись, Piliere rodinnej spirituality, в дневник farnosť Križovany nad Dudváhom.
апреля 14
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, Velka noc 1A 2020.pdf, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, virus ktory pozyva vstupit do srdca velkej noci.pdf, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, Kvetná-nedeľa.docx, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, Ježiš môže prísť aj cez zatvorené dvere.pdf, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, 001 TRIDUUM Zelený štvrtok úpr 1.pdf, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Maroš Lovič добавил(а) новый документ, IMG_5543 2.jpg, в farnosť Križovany nad Dudváhom.
Подписаться на деятельность Maroš Lovič. (Открывает новое окно)