Blogs

« Back

Duchovná obnova - marec 2016

Duchovná obnova - marec 2016

FARSKÉ OZNAMY - MAREC 2016

MAROŠ LOVIČ - MIESTO PRE TEBA

"Využi tento čas Božieho milosrdenstva, lebo Otec je ten, ktorý ťa hľadá, ktorý prvý robí krok smerom k tebe... Rozhodni sa, Bože, chcem ťa poznať viac, chcem poznať Tvoju lásku." V krátkej katechéze otec Maroš Lovič ťa pozýva zmeniť svoj život.
(nakrútené vo februári 2016 v Križovanoch nad Dudváhom)

MICHAL ZAMKOVSKÝ - PÔSTNE OBDOBIE

"Celý veľký pôst je snaha viac sa priblížiť Ježišovi, viac sa stretnúť s ním, viac byť zjednotený s ním, lebo iba v priateľstve s Ježišom a zjednotením s ním máme skutočný život.", hovorí počas duchovnej obnovy redemptorista Michal Zamkovský.

RASTISLAV DLUHÝ - NA ČO EŠTE ČAKÁŠ?

"Nebo to je Boh, anjeli a my. Aj po páde sa Boh stará o človeka," hovorí v Križovanoch nad Dudváhom počas duchovne obnovy redemptorista Rastislav Dluhý. Boh nás chráni po každom hriechu, už od začiatku dejín je vidieť Božie milosrdenstvo a lásku Otca, ktorý sa stará o svoje stvorenie, o svoje deti.

BIBLICKÝ KURZ JEŠUA 1/18 - VLADIMÍR ŠOSTÁK

Biblický kurz Ješua je pre každého, kto túži počúvať Božie slovo cez poznanie Svätého písma. Počas prvého kurzu Ješua Ježišovej školy učeníctva sa presviedčame o tom, že stvorenie a Písmo úplne sedia."Dnešné poznanie, dnešná veda a Biblia vedú k obrovskému úžasu nad tým, aký je Boh nekonečne múdry." Presvedčte sa sami a pozrite či vypočujte si celú prednášku utvrdzujúcu, že Boh je Láska a Múdrosť.

(nakrútené 20.2.2016 v Novom Meste nad Váhom)

 

 
Zaregistruj sa na stránke www.misiefilmom.sk, alebo pošli svoje kontaktné údaje na misiefilmom@misiefilmom.sk, prípadne SMS na číslo 0948 084 416 a získaj:
 
1x ročne zadarmo Misijné DVD plné hodnotných videí
1x mesačne bude za Teba slúžená svätá omša, o čom budeš informovaný SMS-kou
1x týždenne ti pošleme 3 nové evanjelizačné videá na tvoj mail.