Blogy

« Späť

Duchovná obnova - október 2016

Duchovná obnova - október 2016

O. ONDREJ CHRVALA - TAJOMSTVO KRÍŽA - katechéza 

"Slávime tajomstvo kríža, ktorému je zasvätený tento kostol, táto farnosť. Tajomstvo kríža kole oči a dvíha otázniky..." hovorí o. Ondrej Chrvala v katechéze na sviatok Povýšenia sv. kríža.

KATECHÉZA - O. MAROŠ LOVIČ

"Boh má víziu s naším životom. Chce aby sme žili v spoločenstve s ním. Pozýva nás do svojho vnútorného života. Do toho pozýva aj túto farnosť, celú Cirkev, aby bola ako jedna rodina. Pastorácia je o nás všetkých - pokrstených. Celá farnosť, keď je ako jedna rodina, tak celá rodina má pripravovať svoje deti ohľadom 1. sv. príjimania, birmovky. Chcem Vás pozvať do spolupráce..."

BIBLICKÝ KURZ JEŠUA - 06 - 5. ČASŤ: STARÁ A NOVÁ ZMLUVA

V uvedenej časti prednášok otec ThDr. Vladimír Šosták PhD rozpráva o tom, na čom stojí zmluva medzi nami a Bohom, je to zmluva o vzhťahu. V Biblii sa vyskytujú viaceré zmluvy, ktoré Boh s človekom uzavrel. Boh je verní a vyvolil si nás ešte pred stvorením sveta a my máme mať účasť na zmluvách, ktoré s nami uzavrel. Začni ako Abrahám... absolútnou dôverou Bohu. Plnenie zákona nás nespasí, najprv musí byť vzťah. Poznaj formou pokánia Božie cesty.

GLORIA POLO - SVEDECTVO ŽENY ZASIAHNUTEJ BLESKOM - 2. časť

Gloria Polo opisuje čo sa dialo tesne po zásahu blesku, ako to prežíval jej manžel, akú silu má posvätné manželstvo. Rozpráva o poškodení jej tela, v akom strašnom stave sa nachádzala. Aký veľký zázrak spravil Otecko Boh, keď jej orgány a aj jej nohy, ktoré jej chceli amputovať začali postupne fungovať a vracal sa do nich život. Ďakuje za každý svoj krok Bohu, že jej nohy nechal.

FARSKÉ OZNAMY - OKTÓBER 2016

 
Zaregistruj sa na stránke www.misiefilmom.sk, alebo pošli svoje kontaktné údaje na misiefilmom@misiefilmom.sk, prípadne SMS na číslo 0948 084 416 a získaj:
 
1x ročne zadarmo Misijné DVD plné hodnotných videí
1x mesačne bude za Teba slúžená svätá omša, o čom budeš informovaný SMS-kou
1x týždenne ti pošleme 3 nové evanjelizačné videá na tvoj mail.